O nas

Apteka Silesia

Zawsze chcieliśmy funkcjonować na rynku jako tania apteka, wykorzystując wieloletnie doświadczenie zdobyte dzięki pracy w hurtowniach farmaceutycznych. W tak naturalny sposób zarysowała się wizja naszych aptek – Właściciele.

Apteka Silesia to przede wszystkim wysoko wyspecjalizowana kadra pracownicza, która służy Państwu fachową radą i dokładną informacją dotyczącą wszystkich leków. Naszą wiedzą i umiejętnościami staramy się pomóc Państwu każdego dnia. Umożliwiamy bezpłatny pomiar ciśnienia tętniczego jak i bezpłatny dostęp do glukometrów.

Oferujemy Państwu pełny asortyment leków polskich i zagranicznych, parafarmaceutyków, ziół, leków homeopatycznych oraz dermokosmetyków mi. Vichy, La Roche, Avene, Iwostin, Pharmaceris, Eucerin i Declare. Zajmujemy się wykonywaniem leków recepturowych, w tym także i preparatów jałowych.

Każdy pacjent może u nas liczyć nie tylko na fachowe doradztwo, ale również na szeroką, wyczerpującą informację na temat interesujących go preparatów leczniczych. Staramy się zabezpieczyć pacjentom szeroki asortyment leków oraz ciągły do nich dostęp poprzez płynne dostawy, kilkukrotnie w ciągu każdego dnia.

Nieustannie staramy się poszerzać asortyment, zakres usług, a także naszą wiedzę, aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. To wszystko sprawia, że wciąż zyskujemy zaufanie coraz większej ilości  Pacjentów.


apteka_silesia

© 2013 Silesia
design by hiBox

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.aptekasilesia.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

akceptuję